top of page

Katarzyna Misiorek wokalistka. Ma wieloletnie (ponad 18 letnie) doświadczenie w organizacji i prowadzeniu imprez, eventów , koncertów. Posiada ogromny wachlarz możliwości wokalnych. Wystąpiła na ponad 1000 eventach, koncertach i imprezach muzycznych. Dostała zaproszenie do programu Mam Talent.  Na co dzień jest terapeutą zajęciowym dlatego w jej obecności nic Ci nie grozi. Zawsze pozytywna, zaangażowana i gotowa do działania.

Demo Wokalne

Barbara Kurdej-Szatan  aktorka, wokalistka. Ukończyła PWST w Krakowie na wydziale aktorskim. Współpracowała m.in. z Teatrem Nowym w Poznaniu, Teatrem Muzycznym Roma, Teatrem Variete, Teatrem 6 Piętro. Wystąpiła w takich produkcjacg jak: musical Deszczowa Piosenka, Legalna Blondynka, Sen Nocy letniej, W spobotę o ósmej i wielu innych. Laureatka dwóch telekamer w kategori Aktorka.d wielu lat gwiazda kampani PLAY.Zagrał w takich serialch jak : M jak Miłosc, Barwy Szczęścia, Na dobre i na złe, Usta Usta, Pierwsza Miłość, Plebania. Na duzym ekranie możemy oglądać w filmach: Enen, Ciacho, Wkręceni 2, 7 Rzeczy,których nie wiecie o facetach. Użyczyła głosu Jagnie Obłoczek w animowanym hicie Zwierzogród. 

Olga Szomańska aktorka, wokalistka. Dyplom aktorski uzyskała poprzez egzamin eksternistyczny ZASP. Współpracowała  m.in. z  Tetarem Muzycznym we Wrocławiu, Teatrem Muzycznym Roma, Teatrem Variete w Krakowie. Wystąpiła w przedstawieniach : Honorificabilitudinitatibus, Miss Saigon, Grease, Leglna Blondynka, Variete film show, Krzyżacy, Jest gwiazdą Rewii Variete. Nagrała solową płytę Nówka oraz Oklulary( w hołdzie dla taty) Wystepowała m.in z Piotrem Robikiem czy  Andrea Bocellim. Zdobywczyni Super Jedynki oraz I nagody TOP trendy Festiwal. Możemo ją usłyszeć w czołowce serialu Pierwsza Miłośc oraz w fimnie animowanym Dobry Dinozaur. Od niedawna można ją oglądać w serialu M jak Miłość( rola Marzenka).Koncertuje w całej polsce wraz z Maćkiem Miecznikowskim. Na żywo można ja ogladać we wszystkich spektaklach Krakowskiego Teatru Variete.

Natalia Piotrowska aktorka, wokalistka tancerka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim o specjalności Musical. Współpracowała m.in. z Filharmonią Bałtycką, Teatr Palladium, Teatr Rampa w Warszawie, Teatr Variete w Krakowie.  Wystąpiła w takich produkcjach jak  Wonderful Town, Godspel, Jesus Christ Superstar, Legalna Blondynka, Rapsodia z Demonem, Balladyna 68. Solistka Studio Acantus z którym nagrywa songi musicalowe i koncertuje na terenie całego kraju. Obecnie mozna ja zobaczyc na deskach tetru Variete w muisicalu Legalna Blondynka oraz na scenie tetru Rampa w spektaklach Rapsodia z Demonem i Jesus Christ Superstar

Justyna Cichomska aktorka, wokalistka tancerka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim o specjalności Musical. Przepiękna , utalentowana, pracowita artystka współpracowała z takimi tetrami jak : Teatr Roma w Warszawie, Teatr Muzyczny w Łodzi, Teatr Komedia w Warszawie, Mazowiecki Teatr Muzyczny. Wystąpiła w takich produkcjach jak Musical Zorro, Fame, Alladyn JR, Evita. Brała udział w wielu iventach, koncertach, teledyskach na terene całej Polski. Można ją zobaczyć na deskach tetru Roma w spektaklu Pięć Ostatnich Lat, w serialu Bodo,w czołówce programu Viva Królowie Densfloru

Ewa Skalska aktorka, wokalistka, tancerka, animatorka. Ukończyła Akademie Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim o specjalności Musical. Obecnie studentka Pedagogiki z Animacją Teatru Dzieci i Tańca. Aktorka polskich scen muzycznych , współpracowała m.in. z Filharmonią Bałtycką, Teatrem Wybrzeże w Gdańsku, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Komedia w Warszawie, Teatr Katarynka. Była członkiem zespołu Zklepotani który wystepował półfinał programu Mam Talent. Wystąpiła w takich musicalach jak Zorro, Wonderful Town, Wesele Żuławskie z XVIIw , Godspell. Ma duże doświadczenie w wystepach przed młodym widzem dzieki intensywej współpracy z Teatrem Kataryna gdzie gra gółwne role w  przedsawieniach. Stawia na ciągły rozwój obecnie studiuję technikę wokalną CVT.

Milena Kanabus aktorka, wokalistka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim o specjalności Musical. Wpółpracowała z m.in. Filharmonią Bałtycką, Operą Bałtycką, Teatrem Palladium. Wystąpił w takich produkcjach jak: musical Wondelful Town, musical Godspell, musical Evita, Abba Club. Ma bardzo duże doświadczenie w występach na eventach, koncertach i imprezach muzycznych. 

Agnieszka Mrozińska aktorka, wokalistka, tancerka. Od ponad 10 lat współpracuje z Teatrem Muzycznym Roma w Warszawie.  Grała w takich przedstawieniach jak: Akademia Pana Kleksa, Koty, Upiór w Operze, Les Miserables, Deszczowa Piosenka, Alladyn, Ale Musicale, Jaś i Małgosia ,Mamma Mia. Gdy tylko ma czas bardzo duzo dabinguje oraz wystepuje przed kamerą.  Jej głosem mówia postaci ze Scooby-Do, Camp Rock, Opowieści dziwnej treści, Violetta, Little Pony,Pszczółka Maja oraz wiele innych.  Wystapiła w wielu serialch i filmach np: Na dobre i na złe, Uwikłani, Barwy Szczęścia, Ojciec Mateusz,, Niania, Na współnej,. Obecnie Można ją ogląać na deskach Teatru Muzycznego Roma w musicalu Mamma Mia.

Monika Mulska(Tyburska) aktorka, wokalistaka, tancerka, pianistka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorakim specjalność MUSICAL. Współpracowała z Filharmonia Bałtycką, Teatrem na Plaży w Sopocie, Płocką Orkiestrą Symfoniczną, Teatrem Muzycznym w łodzi. Wystąpiła w wielu przedstawieniach muzycznych m.in. musical Wonderful Town, Sen Nocy (nie) Letniej, Cyrano. Wraz z grupą Zaklepotani wystąpiła w półfinale Mam Talent była także uczestniczą show The Voice of Poland. Jest laureatką wuelu festiwali i konkursów wokalnych m.in. I miejsce FPA Reflektor w Koszalinie, I miesce OGólnopolski Konkurs Wokalny w Tomaszowie Mazowieckim.  Prowadzi chór gospel Bosco Band. Obecnie można ją oglądac na scenie teatru Muzycznego w Łodzi w musicalach Sen Nocy (nie) Letnie  oraz Cyrano.

Paulina Janczak Aktorka, wokalistka. Wspołpracował z wieloma scenami muzycznymi w Polsce m.in. Teatr Muzyczny Roma w Warszawie , Teatr Rampa w Warszawi, CKK Katowice, Opera i Filharmonia Podlaska w Białymstoku, Filharmonia Bałtycka, Teatr V6 w Łodzi, Teatr Variete w Krakowie, Teatr Muzyczny w Lublinie i. Zagrała w takich mega prodkcjach jak Upiór w Operze rola Christine(debiut), Les Miserable, Koty, Prześliczna Wiolonczelistka, Jesus Christ Supestar. Jest także solistką muzycznych projektów MusicaLove, Broadway Exclusive, Broadway Street, The Best Of Andrew Lloyd Webber. W wolnym czasie gra w serialach m.in Na dobre i na złe  oraz bierze udział w akcjach dobroczynnych jak: Szlachetna Paczka, Perspektywy ,, na rzecz młodych talentów" Obecnie można ją ogladać na scenie teatru Rampa w musicalu Jesus Christ Superstar,                                    oraz Broadway Exclusive.

Agata Walczak aktorka, wokalistka, tancerka. Ukończyła Akademie Muzyczną w Gdańsku na wydziale Wokalno-aktorskim specjalność  MUSCAL. Współpracowała z Teatrem Muzycznym Roma, Filharmonią Bałtycka, Mazowieckim Teatrem Muzycznym, Teatrem Na Plaży w Sopocie,Teatrem Miniatura w Gdansku, Teatrem Żydowskim w Warszawie, Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej, Wystąpiła w muicalach i przedstawieniach muzycznych m.in Wonderful Town,  Fame, Balladyna 68, Przeleć mnie. Jest lauretką wielu festiwali i konkursów wokalnych i aktorskiej interpretacji piosenki. W wolnych chwila próbuje swoich sił przed kamerą w produkcjach filmowych.  

Wiktoria Maria Jabłońska wokalistka, aktorka. Ukończyła wydział wokalno-estradowy przy zespole szkół muzycznych im Fryderyka Chopina w Warszawie. Współpracowała z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku, Teatrem Rampa w Warszawie, CKK w Katowicach,Teatrem Muzycznym Roma , Teatrem Pijana Sypialnia w Warszawie. Zagrała w takich produkcjach jak : Upiór w Operze, MusicaLove, The Boest Of Andrew Lloyd Webber, Prześliczna Wiolonczelistka, Rapsodia z Demonem, Jesus Christ Superstar. Jest laureatką wielu konkursów wokalnych i poezji śpiewanej . Zdobyła Grand Prix Ogólnopolskiego Festiwalu Misicalowego im Gershwina.

Obecnie można ją ogladac na deskach teatru Rampa w musicalach Jesus Christ Superstar oraz Rapsodia z Demonem.

Katarzyna Tapek  aktorka, wokalistka. Ukończyła Akademię Muyczna w Gdańsku na wydziale Wokalno-aktorskim spec. MUSICAL.  Współpracowała m.in. z Filharmonią Bałtycką, CK w Gdyni, Teatrem Muzycznym w Poznaniu, Teatrem Nowy w Słupsku, Filharmonią Koszalińską. Zagrała w takich spektaklach jak: musical Wonderful Town, Love Story. Evita, Godspell, Człowiek z La Manchy, Jekyl & Hyde, Hello Dolly , Jesus Christ Superstar, Księżniczka Czardasza. Lureatka wielu konkursów i festowali wokalnych. Obecnie można ją zobaczyć na scenie Teatru Muzycznego w Poznanu we wszystkich spektaklach obecnych w repertuarze.

Magdalena Maria Kostrubiec aktorka, wokalistka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale Wokalni-aktorskim spec. Musical. Współpracowała z m.in Tearem Muzycznym w Łodzi, CK Katowice, Teatr Palladium, Mazowieckim teatrem muzycznym. Wystapiła w takich produkcjach jak : mucial Gospell, Prześliczna Wiolonczelistka( na podstawie muzyki zespołu Skaldowie), Fame, Liliom i wiele innych.  Laureatka wielu konkursów i festiwalii wokalnych. Brała udział w wielu koncertach m.in. na scenie z Haną Banaszak, Dominikiem Wanią, Lorą Szafran. Próbuje swoich sił i nabiera doświadczenie w krótkometrażowych filmach kina niezależnego.  Obecnie można ją oglądać na scenie Mazowieckiego teatru Muzycznego w musicalu Fame

Weronika Bochat aktorka, wokalistka. Współpracowała z Teatrem Muzycznym Roma,  Operą i  Filharmonią Podlaską w Białymstoku czy teatrem Rampa w Warszawie.  Wystąpiła w takich musicalach jak: Akademia Pana Kleksa, Koty, Upiór w Operze, Les Miserables, Ale Musicale, Deszczowa Piosenka, Rent, Alicja w Krainie Czarów. Brała udział w wielu projektach muzycznych na terenie całej Europu m.in. Eurovision Song Contest w Oslo, Koncerty łukasza Zagrobelnego płyty Ja u zostaję czy The Voice of Poland. Obecnie mozna ja zobaczyć na deskach warszawskiego Tetru Muzycznego Roma gdzie gra główną role w spektaklu 5 ostatnich lat .

Marta Burdynowicz aktorka ,wokalistka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim o specjalności Musical. Wspólpracowała z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem Nowym w Słupsku, Teatrem na Plaży w Sopocie. Zagrała w musicalach Fame ,Love Story czy Evita. Brała udział w wielu koncertach i spektaklach muzycznych na terenie całej Polski. Laureatka wielu festiwali i konkursów wokalnych m.in. II Edycji Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Anny German w Moskwie. Obecnie można ją zobaczyć spektaklach muzycznyc Teatru na Plaży w Sopocie .

Dorota Stefańska aktorka, wokalistka, dj. Ukończyła Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale Wokalno-aktorskim spec. MUSICAL.

Wspólpracowała z m.in. z Filharmonią Bałtycką, Tetrem Wybrzeże, Teatrem Rampa w Warszawie, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatr Muzyczny w Łodzi, Mazowiecki Teatr Muzyczny. Zagrała w takich produkcjach jak : Wonderful Town, Godspell, Fame, Shrek, (g)Dzie Ci Faceci i wielu innych. Prowadzi zajęcia wokalne w ośrodku kultury Morena w Gdańsku. Ma bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu, organizacji i występach na eventach i  różnego wodzju imprezach muzycznych. 

Beata Lipska aktorka, wokalistka, tancerka. Ukonczyła Vocal Department, Buchmann Mehta School of Music , Israel. Zanim wyjechała do Israela była studentką AMUZ  w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim spec MUSICAL. Współpracowała z wieloma prestizowymi ośrodkami w Izraelu. Laureatka wielu konkursów i festiwali wokalnych. Wystapiła w Zemście Nietoperza(Adela) oraz Adrianna na Nokos(Zerbinetta).

Joanna Trafas  aktorka, wokalistka. Absolwentka  Akademii Muzycznej w Krakowie , wydział wokalno-aktorski oraz Muzykologii na Uniwersytecie Jagiellońskim.  Wpołpracowała z m.in. Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu, Rozrywki e Chorzowie, GTM w Gliwicach, Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku, Łaźna Nowa w Krakowie, Fulharmonią Krakowską. Zagrała w takich produkcjach jak: West Side Story, My Fair Lady, Upiór w Operze. Jest laureatka wielu kinkursów i festiwali muzycznych oraz wokalnych w Polsce i Europie np: dwukrotnie nagradzana na Konnkursie Wykonawstwa Muzyki Operetkowej i Musicalowej im. Iwony Borowskiej. Solistka wielu koncertów, spektakli i wydarzeń muzycznych.  Obecnie można ją zobaczyc i usłyszeć  w projekcie muzycznym Cinema Paradiso w Krakowie

Anna Wolfinger aktorka, wokalistka. Ukończyła Akademię Muzyczna w Krakowie wydział wokalno-aktorski oraz Hochschule fur Musik und Theater w Hamburgu. Współpracowała z m.in. Krakowską Operą Kameralną, Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku, Operą Krakowską czy Tajanji Grand Theatre w Chinach. Wystąpiła w takich produkcjach jak: La Serva Padrona, musicale Korczak, Skrzypek na dachu, Upiór w Operze, czy operach : Straszny dwór, Pimpione, Traviata, Czarodziejski flet, Zemsta Nietoperza, Pasażerka. Laureatka wielu konkursów i festiwalii wikalnych w kraju i na świce m.in. Grand Prix na III miedzynarodowym konkursie wokalnym im. Jana Kiepury, Złote Głosy, w Warszawie, konkurs im. F. Vinas w Barcelonie. Obecnie można ja oglądac na scenie OiFP w Białymstoku oraz Opery Krakowsiej.

Iga Drzymkowska aktorka, wokalistka, tancerka. Ukończyła z wyróżnieniem Akademie Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim spec. MUSICAL oraz Royal Akademy od Dramatic Art w Londynie. Współpracowała m.in z Filharmonią Bałtycką, The London Theatre, Cl Theatre Company, International Festival of Acient Drama, The Lost Theatre, Color House Theatre, Theatro Tehnis. Wystąpiła w takich produkcjach jak : Wonderful Town, Joy Division, Hamlet- the Dark Lady of Denmark, The Eumenides, Doubt, Piont The Musical  i wiele innych. Laureatka wielu konkursów woklanych i tanecznych.

Kaja Mianowana aktorka, wokalistka. studentka V roku Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie na Wydziale Wokalno-Aktorskim. Współpracowała z takimi teatrami jak: Teatr  Muzyczny Roma, Muzyczny w Lublinie, Nowy w Słupsku, Muzyczny w Gdynie czu Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku. Zagrała w takich spektaklach jak : Upór w Operze(Christine), Les Miserables, Koty, Phantom, Machivelli, Love Story. Solistka wielu projektów muzycznych m.in. ”Music of the Night” (musical) „Czas honoru” (muzyka filmowa), Koncert fantastyczny (muzyka filmowa), The Musical Show, koncert „Musicale, musicale”, „Sounds of Broadway, Tibi Papa. Laureatka wielu konkursów i festiwalii wokalnych np: I miejsce na II Międzynarodowym Festiwalu Piosenki Anny German (Moskwa 2015)I miejsce w XIV Ogólnopolskim Festiwalu Piosenki Francuskiej Radziejów. Jej głos mozna usłyszeć w filmie Kubuś i Przyjaciele. Solistka zespłu MellySya. Obecnie bedzie ją można oglądac na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni musical Dzwnnik z Note Dame.

Jolanta Mrotek aktorka, wokalistka, konferansierka. Ukończyła Studium Musicalowe przy Teatrze Muzycznym w Gdynu. Wspłpracowała z m.in. Teatrem Muzycznym w Gdyni, Muzycznym w Poznaniu, Muzycznym Roma, teatrem Syren, teatrem Nwym w warszaie czy teatrem Sabat. Zagrała w takich produkcjach jak : West Side Story, Les Miserables, Jesus Christ Superstar, Bal w Sawoyu, Zorba, Ludżercy, Kwiaty Polskie, Cracy fr You , Bradway Foksal Streed, Benefis Hanki Bielickiej, Revwa Forever i wiele innych. Wystąpiła w hitach tv jak Dziennik Telewizyjny, Tygrysy Eurpy, Klan, Ryś, 13 Psterunek, Rodzinka.pl, Samo życie i wiele wiele inncyh. Ma ogromne doś. teatralne, filmwe i rewiowe. Występuje i prwadzi eventy, programy , gale, show, na terenie całego kraju i Europy .

Katarzyna Konieczna aktorka, wokalistka. Ukończyła Akademię Muzyczną w Łodzi i Bydgoszczy na wydziale śpiewu Solowego. Współpracowała m.in. z Teatrem muzycznym FAMA w Krakowie, Operą NOVA w bydgoszczy, Łodzkim teatrem Piosenkim oraz  La Musica Viva. Wystąpiła w Weselu Figara, Bodo Cafe.  Jest laureatka wielu konkursówi festiwali oraz mistrzowskich kursów wokalnych.

Anna Maria Wicka aktorka, wokalistka. Ukończyła studium Wokalno-Aktorskie D. Baduszkowej przy Teatrerze Muzycznym w Gdyni. Współpracowała z m.in. Teatrem Wybrzeże, Teatrem na Plaży w Sopocie, Teatr Telewizji, Teatr Muzyczny w Gdyni. Zagrała w takich produkcjach jak: Chłopi, Shrek, Grease, Rewia Filmowa, Faraon, Jak uwodzili bogowie, Medea moja sympatia, Panna Tutli Putli, Poddani.  Próbuje swoich w tv, wystepuje w reklamach telewizyjnych oraz radiowych. Obecnie można ją oglądać w serialu Redakcja jako Basię.

Karolina Arczewska aktorka, wokalistka. Ukończyła Akademię Muzyczna w Gdańsku na wydziale Wokalno-Aktorskim spec. MUSICAL. Współpracował z m.in. Teatrem Wybrzeże, Teatrem na Plaży w Sopocie, Teatrem Muzycznym w Łodzi. Wystąpiła w spektaklach : Godspel, Wonderful Town, Medea moja sympatia, Panna Tuttli Puttli, Seans Spirytystczny, Ząb zupa dąb, Gołoledź, Sen nocy (nie)Letniej. Lauretaka wielu konkursów i festiwalii woklanych. Bała udział w wielu performensach, akcjach kulturalnych, teledyskach. Obecnie można ją oglądac na deskach Teatru na Plaży w Sopocie gdzie gra w większości spektakli.

Monika Łabędź aktorka, wokalistka. Ukończyłą Warszawską Szkołę Filmową kier. Aktorski oraz AWF kier. Wychowanie Fizyczne. Wystąpiła w wielu produkcjach telewizyjnych i teatralnych m.in musical Zorro  Teatr Komedia w Warszawie, serial Klan, Barwy Szczęścia. Uczestniczka programów :  Szansa na Sukces, X-Factor, Tak to leciało, Jaka to melodia, Bitwa na Głosy. Prezenterka i konferansjerka . Twarz wielu kampanii reklamowych takich jak: Smart Dom, BGŻ BNP Paribas, 

Monika YouTube
bottom of page