top of page
sdada.jpg

Daniel Chodyna aktor-wokalista-tancerz i model. Ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim o specjalności MUSICAL. Laureat festiwali i konkursów wokalnych oraz tanecznych. Współpracował z takimi teatrami jak Studio Buffo w Warszawie, Teatr Wybrzeże w Gdańsku, Teatr Atelier w Sopocie, CKK Katowice, Teatr Komedia w Warszawie, Opera i Filharmonia Podlaska Europejskie Centrum Kultury w Białymstoku , Teatr Variete w Krakowie.  Zagrał jedne z głównych ról w musicalach: Zorro, Prześliczna Wiolonczelistka, Legalna Blondynka, Wesele Żuławskie z XVII w oraz mniejsze role w Upiór w Operze, Wonderful Town. Obecnie Obecnie kreuje postać Mistrza Ceremonii w musicalu Chicago  oraz Mateusza Kesza w Operze za 3 grosze na deskach Krakowskiego teatru Variete. Od wielu lat organizuje i bierze udział w eventach, koncertach oraz teledyskach na terenie całego kraju. Współpracował m.in przy serialach Przepis na życie, Linia Życia, Klan, Barwy Szczęścia, Na Wspólnej( trener Kartecki), O mnie się nie martw i wielu innych. Twarz wielu kampanii reklamowych.  Uczestnik programu IDOL 2017 .Pomysłodawca i właściciel agencji artystycznej Lumos

Krystian Krewniak Aktor - Wokalista .Ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim o specjalności MUSICAL. Współpracował z m.in Filharmonia Bałtycką, Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem na Plaży w Spocie, Teatrem Atelier w Sopocie, Gliwickim teatrem Muzycznym, Teatrem Palladium, Teatrem Rampa w Warszawie. Wystąpił w takich produkcjach jak: musical Wonderful Town, Rodzina Adamsów, Cień, Rapsodia z demonem, Seans Spirytystyczny, Jesus Christ Superstar.  Brał udział w wielu koncertach, eventach,  imprezach muzycznych na terenie całego kraju. Obecnie jest solistą w TUI Cruises gdzie wstępuje w muzycznych show na całym świecie. Niedawno został solistą AIDA Crusies.

Kamil Zięba aktor, wokalista. Ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale Wokalno-aktorskim, specjalność MUSICAL. Wspólpracował m.in z Filharmonia Bałtycką, Teatrem Miejskim w Gdyni, Teatrem na Plaży w Sopocie, Teatrem Rampa w Warszawie, Teatrem Atelier w Sopocie, Gliwickim Teatrem Muzycznym, Filharmonią Narodową w Warszawie oraz Studiem Acantus. Zagrał w takich przedstawieniach i musicalach jak: Wonderful Town, Rodzina Adamsów, Gołoledź, Medea Moja Sympatia, Cień, Słodkie lata 20,30. Obecnie koncertuję jako solista Filharmonii Narodowej, współpracuje ze Studiem Acantus oraz gra w musicalu Rodzina Adamsów Gliwickiego Teatru Muzycznego

Maciej Pawlak wokalista, aktor, tancerz. Ukończył Studio Aktorskie GTM Junior. Współpracował z Chorzowskim Centrum Kultury, PWST we Wrocławiu, Teatrem A, Teatrem Rozrywki w Chorzowie, Gliwickim Teatrem Muzycznym, Teatrem Variete w Krakowie, Teatrem Rampa w Warszawie. Zarał w takich produkcjach jak : Gwiazda, Z nutką czułości, musicale Our House, Tarzan, Footloose, High School Musical, Hair, DXwięki Muzyki, Rodzina Addamsów, Legalna Blondynka, Jesus Christ Superstar. Wystapił w kilku teledyskach i kampaniach społecznych. Brał udział w wielu koncertach i widowiskach muzycznych na terenie całego kraju. Obecnie można go zobaczyć na scenie krakowskiego teatru Variete w Legalnej Blondynce oraz na deskach warszawskiego teatru Rampa w Jesus Christ Superstar

Maciej Glaza aktor, wokalista, tancerz. Ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim o specjalności MUSICAL. Wszechstronny artysta po ukończeniu AMUZ skupił się na doskonalenu stepowania w tym celu wyjechał do jednaj z najepszych szkół stepu Elscola Luthier w Barcelonie. Współpracował z taki teatrami jak: Filharmonia Bałtycka, Teatr Wybrzeże, Filharmonia Kaszubska, Gliwicki Teatr Muzyczny. Wystąpł w musicalach Tarzan czy Wonderful Town. Był członkiem zespołu Zaklepotani który stepował w półfinale Mam Talent 2012. Brał udział w wielu koncertach  tanecznych stepując  m.in w Brukseli, Barcelonie, Czechach, Polsce. Obecnie możan go zobaczyn na scenie Teatru Wybrzeże w Gdansku w spektaklach: Faraon i Czyż nie dobija się koni oraz w serialu Bodo.

Dawid Pelowski aktor, wokalista. Ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim o specjalności MUSICAL. Współpracował z Teatrem Miejskim w Gdyni, Teatrem Wybrzeże w Gdańsku, Filharmonią Bałtycką, Teatrem Muzycznym w Łodzi, Teatrem na Plaży w Sopocie, Mazowieckim Teatrem Muzycznym. Zagrał w takich produkcjach jak: musical Wesele Żuławskie z XVIIw, Wonderful Town, Godspell, Evita, Jesus Christ Superstar, Cyrano. Bierze udział w wielu eventach, koncertach i imprezach muzycznych na terenie kraju. Obecnie mozna go zobaczyć w Teatrze Wybrzeże spektakl Faraon, Teatr Muzyczny w Łodzi musicale Jesus Christ Superstar  oraz Cyrano, a także w Sopockim Teatrze na Plaży w Gołoledzi.

Rafał Supiński aktor, wokalista, Ukończył PWST w krakowie. Współpracował z Teatrem Nowym w Krakowie, Teatrem Rampa w Warszawie, Opera Krakowską, Radiem Kraków, Operą i Filharmonia Podlaską w Białymstoku, Teatrem Dramatycznym w Białymstoku. Wystąpił w wielu sztukach,musicalach, operach m.in. Wesele, Korczak, Tango Piazzolla, Awantura o Basię, Traviata, Upiór w Operze, Brzydki Kaczorek. Obecnie można go zaobaczyć na deskach OiFP w Białymstoku w przedstawieniach: Upiór w Operze, Skrzypek na Dachu, Carmen, Adonis ma goscia oraz na scenie białostockiego teatru dramatycznego gdzie gra tytułową rolę w spektaklu Romeo i Julia.

Paweł Rapa aktor, wokalista, tancerz. Ukończył Studium Musicalowe im. Danuty Baduszkowj przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Współpracował z Teatrem Muzycznym w Gdyni, Teatrem miejskim w Gdyni, Centym Kultury w Gdyni, Teatrem na Plaży w Sopocie, Uckermarkische Buhnen Schewdit. Wystąpił w takich produkcjach jak: musical Shrek, My Fair Lady, Swoleżerowie, Zawiłóśc Kobiecości, Wybieg, Rome und Juliet, Willi Bald im Elfnwald, Ząb Zupa  Dąb. Obecnie można go zobaczyć na scenie                     Teatru Na Plaży w Sopocie w przedstawieniu muzycznym Ząb Zupa Dąb.

Wiktor Korszla aktor, wokalista, tancerz, choreograf.Posiada dyplom wokalisty Musicalowego, który uzyskał na Hamburg School Entertaiment. Współpracował z Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Teatrem rozrywki w Chorzowie, Gliwickim Teatrem Muzycznym, Orkiestrą Symfoniczną z Białegostoku, Orkiestrą Symfoniczną Filharmoni Świętokrzyskiej, Orkiestrą Symfoniczną w Zamościu AIDA Company, Studiem Acantus, Teatrem Sabat w Warszawie. Zagrał w takich przedstawieniach jak: Tarzan(główna rola) , Our House, Kantata Przemienienia, Abba Symfonicznie, Michael Jackson Show, Dangerous Love, Rock-Pop Show, Polaris, Bond 007 i wiele innych. Obecnie mozna go zobaczyć podczas koncertów Abba Symfonicznie , Acantus Symfonicznie na terenie całego kraju oraz na kanale yutube studia Acantus. Występuje gościnnie na deskach Teatru Sabat Małgorzatu Potckiej w Warszawie.

Jeremiasz Gzyl aktor, wokalista. Ukończył studium musicalowe im. Danuty Baduszkowej przy teatrze muzycznym w Gdyni oraz AMUZ w Gdańsku na wydziale Wokalistyki Jazzowe. Współpracował z Teatrem Muzycznym i Teatrem Miejskim w Gdyni, Ck Gdynia, Teatr Wybrzeże w Gańsku, Teatr Muzyczny w Łodzi, Teatr Muyczny w Toruniu, Teatr Wielki Opera Narodowa w Warszawie. Wystąpił w ielu spektaklach muzycznych, musicalach m.in. Scrooge, Fame, Grease, Shrek, Skrzypek na Dachu, Cyrano, Jesus Christ Superstar. Brał udział w wielu koncertach sywestrowych i karnawałowych org. przez Teatr Muzyczy w Gdyni. Współpracuje z kabaretem LIMO. Wystapił w filmach takich jak :Czarny czwartek, Mechanicy, Duft Pank, Wczasy, Rubin Maharadży. Obecnie można go zobaczyć na scenie łódzkiego Teatru Muzycznego w musicalach Jesus Christ Superstar oraz Cyrano.

Paweł Monsiel aktor, tancerz. Ukończył skołę aktorską SPOT w Krakowie. Współpracował  z Teatrem Plejada, Teatrem KTO,  Teatrem Figur,  Teatrem Variete. Jako aktor i tancerz grał m.in. w Umarli ze Spoon River,  Manekiny,  Ślepcy,  Babyes,  Legalna Blondynka, Chór Sierot. Wystąpił także w filmach  i serialach  np:  Wirujący Keks, Circus Maximus , Dzieciaki. Jest laureatem wielu  konkursów i zawodów tanecznych jakich jak : Ogólnopolskie zawody  Break-Dance Chełm(III miejsce),  Mistrzostwa Świata w szermiece artystycznej Portugalie (III miejsce), Mistrzostwa Lubelszczyzny 1vs1 (I miejsce). Wystąpuje w teledyskach, nagraniach motin capture do gier. Obecnie można go oglądac w musicalu Legalna Blondynka krakowskiego Teatru Variete, oraz spektaklach teatru KTO na całym świcie.

Michał Bronk aktor, wokalista. Ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalo-aktorskim specjalnosc Śpiew Solowy. Współpracował z Operą Bałtycką, Teatrem na Plaży w Sopocie, Filharmonią Bałtycką, Filcharmonią Kaszubską, Centrum Św Jana, Teatrem Muzycznym w Poznaniu. Wystąpił w operach i przedstawieniach muzycznych takich jak: Wesele Figara, Weksel Małżeński, Balladyna 68, Cyrulik Sewilski, Medea moja sympatia, Cosi fan tutte, Rebeka , Księżniczka Czardasza. Jest laureatem wielu konkursów i festiwali wokalnych. Świetnie sprawdza się jako konferansier ma spore doswiadczenie w prowadzeniu wszelakich imprez. Zajmuje się tez dubbingiem. Obecnie można go ogladac na deskach poznańskiego tearu muzycznego gdzie w Księżniczce Czardasza gra Boniego

Bartosz Berner aktor, wokalista.   Ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim o specjalności MUSICAL. Zarał w takich produkcach jak: Wesele Żuławskie z XVIIw, musical Godspell, musical Fame, musical Evita, koncert musicalowy I Love NY. Jest laureatem wielu konkursów i festiwali wokalnych m.in. zdobył I miejsce na Ogólnopolskim konkursie Musicalowym w Olsztynie. XXXIX Ogólnopolskie spotkania Lalkarzy w Puławach. Obecnie można go oglądać na deskach Mazowieckiego Teatru Muzycznego w musicalu Fame.

Jarosław Kozielski aktor, wokalista, Ukończył London College of Music – BA(Hons) Musical Theatre na wydziale Musicalowym. Wpółpracował z m.in London College of Music (Londyn),Teatrem Rampa, Teatrem Syrena, Teatrem w Oknie (Gdańsk), Filharmoniaą Bałtycką, Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki w Warszawie. Wysąpił w takich produkcjach jak:  “ANTYgona”, “Wonderful Town, “C.A.S.T.I.N.G.”, “Zaczarowani”,“Był Dzień Wigili…”, “Dracula”(Londyn)„Bad Girls”(Londyn). Jest solistą Studia Acantus dl którego nagrywa songi musicalowe oraz koncertuje w całej Polsce. Studiując w Londynie zagrał w kilku filmach m.in. pektakl “Dracula”Spektakl„Bad Girls” „Methuselah”„Goodwill Global Incorporated”,“Sister Britannia’s Troubled Siblings”.

Maciej Kosmala aktor, tancerz, wokalista. Ukończył PWST we Wrocławiu. Współpracował m.in. z Teatrem Komedia w Warszawie, Teatrem Nowym w Poznaniu, Teatrem Polonia w Warszawie. Wystąpł w takich spektaklach jak : musical Zorro, Poszukiwacze zaginionego elementu, Testament psa, Na czworakach. Wystapił także w wielu serialch i filmach m.in. Na Współnej, Kkomisarza Aleks, Ojcec Mateusz, Julia, M jak Miłość. Obecnie można go oglądac na deskach warszawskiego teatru Polonia w spektaklu Na Czworakach. 

Miłosz Gałaj aktor, wokalista. Ukończył Akademię Muzyczna w Gdańsku na wydziale Wokalno-aktorskim o spec. MUSICAL oraz Śpiew Solowy. Współpracował z m.in. Filharmonią Narodową, Filcharmonią Bałtycką, Teatrem Wybrzeże w Gdańsku, Operą Bałtycką, Operą Kameralną w Warszawie, Teatrem Muzycznym w Poznaniu. Wystąpił w takich produkcjach jak: Zmierzch Bogów, Evita,  musical Wonderful Town, Gianni Schicchi, musical Fame, Księżniczka Czardasza. Jest także asystentem AMUZ w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorkim. Na tej samej uczelni reżyseruje spektakle dyplomowe i koncerty. Laureat wielu konkursów i festiwali wokalnych. Obecnie można go zobaczyć na scenie poznańskiego Teatru Muzycznego w spektaklu Księżniczka Czardasza.

Marcin Franc aktor i wokalista. Student Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Ukończył Akademię Muzyczną w Gdańsku na wydziale wokalno-aktorskim spec. Musical. Gra tytułową postać w spektaklu Jesus Christ Superstar w Teatrze Muzycznym w Łodzi. Brał również udział w koncercie z okazji 70-cio lecia wyżej wymienionego teatru. Wciela sie w rolę Olivera  Nick Piazza w musicalu Fame Teatr Palladium Warszawa. W Gliwickim Teatrem Muzycznym  gra w spektaklach Rodzina Addamsów oraz Dźwięki Muzyki. Kreując rolę Che, wystąpił w koncertowym wydaniu musicalu Evita (w Akademii Muzycznej w Gdańsku, gdzie zagrał również w spektaklu Godspell jako Lamar. W Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, wcielił się w rolę Appopolusa w musicalu Wonderful Town. Występował gościnnie w Teatrze Miejskim w Gdyni, w spektaklu Antygona. Oprócz pracy w teatrach koncertował również z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Laureat wielu festiwali wokalnych, przeglądów piosenki aktorskiej i poezji śpiewanej.

Adam Józef Węgliński aktor, wokalista.Ukończył studia II stopnia na Akademii muzycznej w Łodzi na wydziale Wokalno-Aktorskim o specjalności Operowo-Operetkowej oraz studia I stopnia na Akademii Muzycznej na wydziale Wokalno-Aktorskiem o specjalności Oratoryjno-Pieśniarskiej w Bydgoszczy. Brał udział w kursach wokalnych pod okiem znakomitych śpiewaków z kraju i zagranicy. Współpracuje z wieloma Teatrami Muzycznymi, Filharmoniami i innymi scenami estradowymi. Wystąpił w takich spektaklach jak: Upiór w Operze, Skrzypek na dachu, operach i operetkach: Traviata, I Due Foscari, Straszny Dwór, Zemsta Nietoperza, Gianni Schicchi, Baron Cygański. Laureat wielu konkursów i festiwali muzycznych.

Bartosz Sołtysiak aktor, wokalista, tancerz. Ukończył Państwowe Policeale Studium Wokalni-Aktorskie im. D.Baduszkowej w Gdyni. Współpracował z teatrami : Powszechnym w Radomiu,  Muzycznym w Gdyni,  Uckermarkische Buhmen Schwedt(Schwedt, Niemcy),  Rozmaitości  w Gdańsku, Nowy w Słupsku, na Plaży w Sopocie,  Czwarte Miasto Gdynia. Zagrał w takich przedtawieniach jak Musicale: Skrzypek na dachy, My Fair Lady, Shrek, Grease, Spamelot czyli Monty Python i Święty Gral, Chłopi, Szwoleżerowie ora w spektaklach: Pulek i Lulek, Jaś w krainie bajek, O co biega, Medea , Ząb zupa dąb, Seans Spirystyczny. Obecnie mozna go oglądać na scenie teatru Na Plaży w Sopocie, CK Gdynia, Teatry Nowego z Słupsku, Teatrze Czware Miasto.

Przemysław Borys aktor, wokalista. Ukończył Akademię Muzyczną we Wrocławiu na wydziale wokalno-aktorskim spec. śpiew solowy oraz edukacja muzyczna. Ukończył równiez Univesitat Mozarteum w Salzburgu - Master studium Oper und Musicktheater. Współpracuje z Operą i Filharmonią Podlaską w Białymstoku. Wystąpił w takich spektaklach jak : musical Upiór w Operze, Korczak, Skrzypek na dachu, operach Traviata, Czarodziejski flet, Carmen, Straszny Dwór. Laureat wielu konkursów , festiwali oraz mistrzowskich kursów  wokalnych m.in. Grand Prix  III Międzynarodowego konkursu wokalnego  Konvo ( Litwa), Zdobywca bursztynowej struny na Festiwalu Włoskiej Muzyki Operowej, Finalista międzynarodowego konkursu wokalnego Martinelli  Pertile Montagnana in Padova Włochy.

bottom of page