top of page

Mateusz Miela tancerz współczeny i klasyczny, choreograf , instruktor. Od dziecka trenował w szkole tańca Soul Dance obecnie  w Art Color Ballet w Krakowie. Najlepiej czuje sie w stylu Show Dance w którym zobył m.in II wice mistrzostwo świata w Niemczech, II wice mistrzostwo Europy na Giblartarze, ponad 6 razy mistrzowstwo i wicemistrzostwo Polski. Został zaproszony do otwarcia 6 odc. tegorocznej edycji Dancing With The Stars. Występuje w musicalu Legalna Blondynka krakowskiego teatru Variete. 

Łukasz Paciorek tancerz, choreograf, instruktor. Swoje umiejetności nabywał i rozwijał m.in. na Street ance Cup (Czechy), Urban Dance Camp (Niemcy), Horn Dance Project i wiele innych. Wspólpracował z : Teatrem Kochanowskego w Radomiu, Teatrem Rampa, Teatrem Tańca i Ognia, Ignis,. Występował i tworzył choreografie dla taich gwiazd jak : Candy Girl, Sylwia Grzeszczak, Mrozu, Mezo, Patrycja Kazadi, Marina Łuczenki, Ewa Farna, Michal Wiśniewski. Wystąpował na wielu wydarzeniach jak: Top Trendy Sopot Festiwal, Sunrise Fashion Festiwal. Można go zobaczy w teledyskach m.in. Matt Pokora, Patrycji Kazadi, Ramony Ray.

Wiktor Korszla aktor, wokalista, tancerz, choreograf instruktor.  Posiada międzynarodowy certyfikat Instruktora tańca. Ma ponad 10 letnie doswiadczenie w nauczanu (salsa, latino,sexy dance, hip-hop) Współpracował z Teatrem Dramatycznym w Warszawie, Rozrywki w Chorzowie, Gliwickim Teatrem Muzycznym, AIDA Company, Studiem Acantus, Teatrem Sabat w Warszawie.Prowadził zajęcia taneczne m.in. w Akademi Tańca Sulewscy, Pule Pure Jatomi Polska, Holmes Place,X-ray. Stworzył choreografię w Teatrze Dramatycznym w Warszaiem do spektakli: Bent, Mizantrop, Trzy Siostry, Kobiety bez znaczenia.  Zagrał w takich przedstawieniach jak: Tarzan(główna rola) , Our House, Abba Symfonicznie, Michael Jackson Show, , Rock-Pop Show, Polaris, Bond 007 i wiele innych. Obecnie mozna go zobaczyć podczas koncertów Abba Symfonicznie , Acantus Symfonicznie na terenie całego kraju oraz na kanale yutube studia Acantus. Występuje gościnnie na deskach Teatru Sabat.

Paweł Monsiel aktor, tancerz. Ukończył skołę aktorską SPOT w Krakowie. Współpracował  z Teatrem Plejada, Teatrem KTO,  Teatrem Figur,  Teatrem Variete. Jako aktor i tancerz grał m.in. w Umarli ze Spoon River,  Manekiny,  Ślepcy,  Babyes,  Legalna Blondynka, Chór Sierot. Wystąpił także w filmach  i serialach  np:  Wirujący Keks, Circus Maximus , Dzieciaki. Jest laureatem wielu  konkursów i zawodów tanecznych jakich jak : Ogólnopolskie zawody  Break-Dance Chełm(III miejsce),  Mistrzostwa Świata w szermiece artystycznej Portugalie (III miejsce), Mistrzostwa Lubelszczyzny 1vs1 (I miejsce). Wystąpuje w teledyskach, nagraniach motin capture do gier. Obecnie można go oglądac w musicalu Legalna Blondynka krakowskiego Teatru Variete, oraz spektaklach teatru KTO na całym świcie.

MIeszko Nagaj tanczerz, choreograł, instruktor, animator. Ukonczył Uniwersytet Rzeszowski na Wydziale Wychowania Fizycznego spec. Gimnastyka kompensacyljo-korekcyjna. Współpraca z Filharmonią Podkarpacką, Teatrem Variete w Krakowie, Hotelem Gypsophila Holiday Village w Turcji. Brał udział w wielu spektaklach muzyczno tanecznych, projektach tanecznych, rewiach m.in w musicalu Legalna Blondynka, Romeo i Julia, De Marie.  Jest instruktoem fitnes. Prowadzi zajęcia taneczne (salsa, latino, sexy dance), treningi wytrzymałościowo-siłowe. Pracowity zawsze gotowy do działania nawet na wysookich szpilkach. Obecnie moża go oglądac na deskach krakowskiego teatru Variete w misucalu Legalna Blondynka.

Patryk Rybarski tancerz, choreograf, instruktor. Współpracował z teatrami Studio Buffo, Muzycznym Roma. Palladium, Syrena i Komedia w Warszawie, Teatr Wielki Opera Narodowa. Zagrał w takich przedstawieniach jak: musical Metro, Cats, Akademia Pana Kleksa, Upiór w Operze, Taniec Wampirów, Deszczowa Piosenka, Alladyn, Kariera Nikodema Dyzmy, Calliya, Powder her face. Jest uczestnikiem You Can Dance, Masz Talet, Got to dance, Wystąpi oraz tworzył choreografię do wielu koncertów tv, gal sylwestrowych. Jest wicemistrzem świat w Pole dancing Pole dance które zdobył w Hong Kong'u 2012 . Obecnie można go zoabaczyć w spektaklu Calliya warszawskiego tearu Komedia. 

Daniel Michna tancerz, instruktor tańca.  Specjalizuje się w tańcu klasycznym i współczesnym.  Dobrze czuje się w musicalu co zaowocowało udziałem w musicalu Legallna Blondyna w którym kożna go ogladac na scenie teatru Variete w Krakowie. Młody zdolny, chcacy się uczyć i zdobywać doświadczenie sceniczne artysta.

MIchał Kępka tancerz . Ukończył z wyróżnieniem Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Janiny Jarzynówny-Sobczak w Gdańsku. Współpracował z Operą Bałtycką i Filharmonią Bałtycką. Należy do zespołu PIeśni i Tańca Gdańsk z którym daje pokazy w całej Europie. Wystąpił w wielu przedstawieniach tanecznych m.in w historycznym musicalu Wesele Żuławskie z XVII w. Jest laureatem wielu festiwali i konkursów tanecznych takich jak: Międzynarodowy Konkurs Baletowy Złote Pointy w Szczecini czy Balletgala w niemickim Lauf.

bottom of page