top of page

             Jesteśmy młodym zespołem wokalnym który kompleksowo zajmuje się przygotowaniem imprez na każdą okazję. Połączyła nas przyjaźń i pasja do śpiewu, muyki, musicalu i prawdziwa miłość do tego co robimy. Każdy projekt jest dla nas nowym wyzwaniem, do kązdego podchodzimy absolutnie indywidualne, a efekt końcowy jest zawsze niepowtarzalny. Gwarantujemy, że    z nami każda impreza będzie niezapomiana!

 

Zespół nie ma stałego składu wszytko zależy od potrzeb danego eventu jego wielkosci, skomlikowania, efektywności i oczywiście budżetu. Zawsze natomiast WestB@nd tworzą profesjonaliści na najwyższym poziomie, artyści z pasją i zangażowaniem.  Współpracujemy z gwiazdami polskich scen musicalowych, dramatycznych, telewizji, aktorami musiclowymi, najlepszymi tancerzami, choreografami, oświetleniowcami, scenografami i kostiumografami.

 

 Zadbamy o kążdy najmniejszy szczegół -  opracujemy motyw przewodni, zaprojektujemy scenografię, razem z Państwem ułożymy całą układankę wybierając konferansiera, repertuar, wokalistów, kostiumy, oprawę muzyczną i multimedialną, dopasowując się przy tym  do Państa potrzeb i budżetu.

WestB@nd
Hotel Warszawianka
WestB@nd jako  Abba
WestB@nd
WestB@nd jako Spice Girls
WestB@nd i Twist
WestB@nd i Hity Disco Polo
WestB@nd dla Toyota Polska
Biało-czerwony WestB@nd
bottom of page